1. Wymienianki jednorazowe 15 min. przed mszą świętą. Msza za zmarłych wspominanych w rocznych wymieniankach w piątek.
  1. Spotkanie Rady parafialnej i Ekonomicznej jutro po wieczornej mszy.
  1. Zbiórka ministrantów i kandydatów w piątek o godz. 17.00. Obecność obowiązkowa.
  1. Objazd chorych będzie UWAGA ks. Proboszcz w czwartek: Bródki i Niewierz od godz. 9.00; Pakosław od godz. 12.30; ks. Krystian w piątek: Brody, Turowo, Zgierzynka od godz. 9.00; Zygmuntowo i Chraplewo od godz. 12.30.
  1. W dniach od 8 do 15 czerwca 2019 roku organizujemy parafialną pielgrzymkę do Gruzji. Koszt wyjazdu 2550 zł i 180 euro / os. Gruzja jest wspaniałym krajem bardzo ciekawym wartym zobaczenia, a Gruzini bardzo przyjaźnie nastawieni do Polaków. Osoby zainteresowanie proszę o kontakt z ks. Proboszczem.
  1. Za tydzień w niedzielę przypada 100lecie Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Bardzo serdecznie zapraszamy już w sobotę po wieczornej mszy do kościoła na wieczornicę przygotowaną przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły. W niedzielę o godz. 11.00 uroczysta msza za Ojczyznę z udziałem władz gminnych i samorządowych oraz OSP z powiatu. Po mszy o 12.00, dalsze uroczystości przy pomniku poległych, a potem uroczysty przemarsz z orkiestrą, otwarcie biesiadnika i poczęstunek dla uczestników uroczystości. Serdecznie zapraszamy wszystkich. Bardzo proszę o wywieszenie flag przy domach, udekorowanie ulic, samochodów. Okażmy w ten sposób wdzięczność za wolność naszej ojczyzny i oddajmy chwałę Bohaterom.
  1. W przyszłą niedzielę drugą w miesiącu składka przeznaczona na prace remontowe.

x. Konrad Jędrzejczak
proboszcz