1. Od jutra nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.30. Bardzo proszę aby dzieci i młodzież w tym tygodniu przyszły na różaniec wg planu:
  • klasy I - IV w poniedziałek
  • Klasy V - VIII we wtorek
  • gimnazjum w środę
  • młodzież ponad gimnazjalna w piątek
 1. Jutro w poniedziałek wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus po mszy świętej specjalne nabożeństwo z oddaniem czci relikwii św. Teresy.
 1. Także jutro po wieczornej mszy rozpoczynamy parafialny kurs lektorski dla chcących czytać Lekcje w czasie mszy świętej.
 1. W tym tygodni I czwartek piątek i sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne: w piątek okazja do spowiedzi od godz. 15.30; o godz. 16.30 msza święta. Po mszy Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja; o godz. 17.30 różaniec, litania do Serca Pana Jezusa, błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem i wieczorna msza.
 1. Objazd chorych w piątek: ks. Krystian: Bródki i Niewierz od godz. 9.00; Pakosław od godz. 12.30; ks. Proboszcz: Brody, Turowo, Zgierzynka od godz. 9.00; Zygmuntowo i Chraplewo od godz. 12.30.
 1. W sobotę ostatnie w tym roku nabożeństwo I soboty miesiąca, związanie z objawieniami fatimskimi. Spowiedź od 8.30. Msza o godz. 9.00 po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec, medytacja i błogosławieństwo. Sprzątanie kościoła o godz. 10.30.
 1. Poświęcenie różańców dzieci klas III będzie w niedzielę za tydzień na mszy o godz. 9.30. Spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych w sprawie zakupu alb komunijnych, będzie w sobotę o godz. 16.00 w salce na probostwie. Wpłata wynosi 70 PLN. Będzie także okazja nabycia medalików i świec.
 1. Dziękuję za prace na rzecz parafii, oraz za odnowienie figury Matki Bożej w grocie jest to dar dla parafii; a także za „coś” dla ciała przekazane na probostwo. Bóg zapłać.

x. Konrad Jędrzejczak
proboszcz