1. W tym tygodniu przypadają święta: Przemienienia Pańskiego w poniedziałek; św. Teresy Benedykty od Krzyża Patronki Europy w czwartek, oraz św. Wawrzyńca diakona i męczennika w piątek.
  1. Składam serdeczne podziękowania wszystkim parafianom za przyjęcie pątników z Pielgrzymki Szczecińskiej na nocleg. Dziękuję zwłaszcza tym, którzy pozytywnie odpowiedzieli na prośbę w czasie mszy świętej. Bóg zapłać.
  1. Objazd chorych w piątek 10 sierpnia. ks. Proboszcz: Brody, Turowo, Zgierzynka od godz. 9.00; Zygmuntowo i Chraplewo od godz. 12.30; ks. Krystian: Bródki i Niewierz od godz. 9.00; Pakosław od godz. 12.30.
  1. Msza za zmarłych wspominanych w rocznych wymieniankach w piątek.
  1. Katecheza dla rodziców i chrzestnych w piątek po wieczornej mszy.
  1. Dziękuje za wszystkie prace na rzecz parafii i za „coś” dla ciała. Bóg zapłać.
  1. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na KUL, Wydział Teologiczny UAM i szkoły katolickie. W związku z tym, nasza parafialna składka na prace remontowe będzie wyjątkowo w 3 niedzielę, czyli 19 sierpnia, za dwa tygodnie’

x. Konrad Jędrzejczak
proboszcz

 

Każde Panie w wieku 50-69 lat, które otrzymały zaproszenie na badanie mammgoraficzne lub te, które są chętne a nie miały wykonanego badania w ciągu ostatnich 24 miesięcy serdecznie zapraszamy.
Mammobus z Zielonej Góry będzie czekał na Panie w miejscowości Lwówek 08.08.2018 na rynku.