1. W środę 1 sierpnia od godz. 12.00 do czwartku 2 sierpnia do godz. 24.00 we wszystkich kościołach parafialnych można dostąpić dla siebie lub dla zmarłego jeden raz odpustu zupełnego Porcjunkuli za pobożne nawiedzenie tegoż kościoła z równoczesnym odmówieniem Ojcze nasz i Wierzę w Boga oraz pod zwykłymi warunkami: stan łaski uświęcającej, zerwanie z przyzwyczajeniem do jakiegokolwiek grzechu także powszedniego, przyjęcie Komunii Świętej.
  1. Zbiórka kandydatów w środę o godz. 16.30, ministrantów też w środę o godz. 17.00
  1. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi od godz. 17.00. W sobotę spowiedź od 8.30. Msza o godz. 9.00 po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec i medytacja.
  1. Ponieważ w sobotę do południa są trzy msze, bardzo proszę , aby w tym tygodniu sprzątanie kościoła odbyło się wyjątkowo w piątek po wieczornej mszy.
  1. Odwiedziny chorych w planujemy w piątek 10 sierpnia.
  1. 3 sierpnia w piątek do naszej parafii przyjdą na nocleg pątnicy Szczecińskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę około godz. 17.30. Proszę abyśmy przyjęli ich w gościnę, by nikt nie został bez dachu nad głową. Tym wszystkim, którzy przyjmą pielgrzymów, udzielam dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
  1. Zmarł śp. Robert Łęcki ze Zgierzynki. Pogrzeb będzie we wtorek o godz. 12.00. Wieczny odpoczynek….

x. Konrad Jędrzejczak
proboszcz