1. Dzisiaj na wszystkich mszach prosimy Pana Boga o dobre urodzaje.
  1. Święto św. Tomasza Apostoła we wtorek.
  1. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od 17.00. We wakacje nie ma mszy o godz. 16.30. W sobotę spowiedź od godz. 8.30. Msza o godz. 9.00 po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec i medytacja do godz. 10.00. Z racji nabożeństwa sprzątanie kościoła o godz. 10.30.
  1. W okresie wakacyjnym biuro parafialne czynne bez zmian: w dni powszednie po wieczornych mszach, w środę dodatkowo od godz. 16.30 do 17.30.
  1. W tych dniach na pielgrzymi szlak wyruszają pątnicy Poznańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Zachęcam do uczestnictwa lub wspierania pielgrzymów modlitwą.
  1. Odwiedziny chorych będą w sierpniu.
  1. Po uzgodnieniu z Radą Duszpasterską i Ekonomiczną, w trosce o estetyczny wygląd terenu przy kościele prosimy, aby raz w miesiącu kilka osób poszczególnych wiosek pomogło w utrzymaniu porządku. Co miesiąc inna wioska. Taka pomoc wypadła by więc raz do roku. Wszystkie szczegóły będą omawiane już z zainteresowanymi osobami. Proszę w lipcu o pomoc Zgierzynkę, a w sierpniu Turowo.
  1. Dziękuje za wszelkie prace na rzecz parafii i coś dla ciała.
  1. W przyszłą niedziele drugą w miesiącu składka na prace remontowe.

 x. Konrad Jędrzejczak
proboszcz