1. Dzisiaj druga niedziela miesiąca. Składka przeznaczona na prace remontowe, a przed kościołem zbiórka do puszek na KUL i wydział Teologiczny w Poznaniu.
 1. Nabożeństwa czerwcowe w łączności z mszą świętą.
 1. Spotkanie Biblijne w poniedziałek po wieczornej mszy.
 1. Dzień Chorych w naszej parafii będzie w czwartek 21 czerwca. O godz. 15 będzie msza święta z udzieleniem sakramentu chorych. Osoby, które chciały by się zaangażować i upiec placek proszone są o zgłaszanie w zakrystii lub biurze parafialnym. Jak do tej pory zgłosiły się tylko dwie osoby.
 1. Objazd chorych zwłaszcza dla tych, którzy nie będą mogli przybyć do kościoła, w piątek 15 czerwca. ks. Krystian: Brody, Turowo, Zgierzynka od godz. 9.00; Zygmuntowo i Chraplewo od godz. 12.30; ks. Proboszcz: Bródki i Niewierz od godz. 9.00; Pakosław od godz. 12.30.
 1. Msza z a zmarłych wspominanych w rocznych wymieniankach w piątek.
 1. Dziękuje wszystkim za uczestnictwo w całej oktawie Bożego ciała, oraz za przygotowanie ołtarzy i procesji na zakończenie oktawy. Dziękuje także mieszkańcom Bródek za przygotowanie uroczystości Serca Pana Jezusa. Wszystkim Bóg zapłać.
 1. Podobnie jak w ubiegłych latach 6 lipca z poznańskiej Katedry wyruszy pielgrzymka na Jasną Górę. Pielgrzymujemy w tym roku po raz 84-ty pod hasłem "Poznań. Chrystus i my". W ten sposób świętujemy 1050-tą rocznicę powstania naszej Archidiecezji oraz dziękujemy za niepodległość naszej Ojczyzny. Zapisy na pielgrzymkę już są możliwe:
  • online - https://ppp2018.pl/
  • osobiście - w par. pw. św. Marcina w Poznaniu 16.06 i 30.06 w godz. od 13:00 – 15:00. Opłaty i ulgi: 110 zł, dzieci do lat 7 zwolnione są z opłat, trzecia osoba z rodziny 60 zł, czwarta i kolejne osoby z rodziny zwolnione są z opłat. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa zwłaszcza młodzież po sakramencie bierzmowania
 1. Księża Neoprezbiterzy Jakub i Filip będą mieli tzw. sekundycje w naszej parafii w sobotę o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy
 1. Za tydzień w niedzielę przed kościołem będzie zbiórka do puszek na Caritas parafialną.

x. Konrad Jędrzejczak
proboszcz

 

Z powodu awarii telefonu stacjonarnego kontakt z parafią
tylko na tel. komórkowy 665 255 775