1. Wszystkim Parafianom i przemiłym Gościom składamy najserdeczniejsze życzenia. Niech Zmartwychwstały Chrystus obdarzy wszelkim błogosławieństwem, pokojem i radością. Błogosławionej Paschy!
  1. Dzisiaj msze o godz. 7.30; 9.30 i 11.15. Nie ma mszy wieczornej.
  1. Jurto drugi dzień świąt: msze jak w niedziele. Składka przeznaczona na KUL i Wydział Teologiczny UAM.
  1. Spotkanie z rodzicami dzieci klas drugich w środę po wieczornej mszy.
  1. Pierwsza spowiedź dzieci klas II będzie w sobotę 14 kwietnia o godz. 10.00.
  1. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od 15.30. Po mszy o godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja; na zakończenie Litania do Serca Pana Jezusa, Koronka i msza wieczorna.
  1. Ze względu na oktawę wielkanocną w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  1. Chorych z Komunią i spowiedzią odwiedzimy w piątek 13 kwietnia.
  1. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przypada w tym roku wyjątkowo w poniedziałek 9 kwietnia. Jest to dzień świętości życia oraz początek podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego. W naszej parafii przypada całodzienna adoracja Najświętszego sakramentu.
  1. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim za przygotowanie naszego kościoła do świąt. Za przygotowanie ciemnicy i Grobu Pańskiego; Panom stolarzowi i ślusarzowi; ks. Krystianowi, Panu Andrzejowi i Pani Teresie. Ofiarodawcom na kwiaty; służbie liturgicznej, panom ze scholi, zespołowi muzycznemu, psalmistom, sprzątającym kościół; strażakom OSP z naszej parafii. Wszystkim za wspólną modlitwę, życzliwość i życzenia Składamy serdeczne Bóg zapłać.
  1. W przyszłą niedzielę, święto Miłosierdzia Bożego. Jako przygotowanie codziennie w łączności ze mszą świętą odmawiany Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Przed kościołem będzie zbiórka do puszek na Caritas; natomiast składka kościelna przeznaczona na prace remontowe. Dzieci przynoszą skarbonki wielkopostne.

x. Konrad Jędrzejczak
proboszcz