1. W dzisiejszą niedziele, drugą w miesiącu, składa przeznaczona na prace remontowe.
  1. Spotkanie w sprawie strojów dzieci komunijnych w poniedziałek po wieczornej mszy w salce w domu parafialnym (przy wikariacie)
  1. W środę POPIELEC i początek Kwartalnych Dni Modlitw o ducha pokuty. Msze o godz. 9.30, 16.30 i 18.00. Na znak pokuty na każdej mszy sypiemy głowy popiołem. W środę obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, natomiast osoby od 18 do 60 roku życia obowiązuje post ścisły od którego niema żadnej dyspensy. Przed kościołem zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezjalną. Z racji mszy świętej biuro parafialne w środę po południu nie będzie czynne.
  1. Droga Krzyżowa w piątek w kościele o godz. 17.30. Do udziału zapraszamy całe rodziny zwłaszcza dzieci przygotowujące się do I Komunii oraz kandydatów do bierzmowania.
  1. Po zaciągnięciu opinii większości parafian w tym roku drogi krzyżowe będą ulicami wiosek: Bródek 9 marca i Brodów 16 marca.
  1. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w Niedzielę za tydzień o godz. 14.00. Bezpośrednio po nich Msza święta. W Wielkim poście w niedziele nie ma mszy wieczornej.
  1. Przypominam, że w całym Wielkim Poście obowiązuje wstrzemięźliwość od uczestnictwa w hucznych zabawach.

 

 x. Konrad Jędrzejczak
proboszcz