1. Dzisiaj w naszej parafii odpust ku czci Św. Andrzeja Apostoła Suma odpustowa o godz. 12.00, którą odprawi ks. Rafał Krakowiak proboszcz parafii w Kiekrzu.
  1. Roraty od poniedziałku do czwartku o godz. 18.30 a w sobotę o godz. 8.00.
  1. W parafii był zwyczaj śniadań dla dzieci w sobotę po roratach. W zawiązku z tym bardzo proszę, aby zgłosiły się do mnie lub ks. wikariusza osoby chętne do pomocy i zorganizowania poczęstunku dla dzieci.
  1. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę przed roratami o godz. 18.10.
  1. W piątek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze święte o godz. 9.30; 16.30 i 18.30. Wieczorna msza za zmarłych wspominanych w rocznych wymieniankach.
  1. W tym tygodniu biuro parafialne czynne po mszach świętych, w środę od 17.00 do 18.00 nieczynne.
  1. Dziękuję za ofiary na kościół: z Brodów; z Turowa; z Pakosławia; ze Zgierzynki. Bóg zapłać. Dziękują także za dary dla wzmocnienia ciała.
  1. Dziękuję za wszelkie prace na rzecz parafii; za metalowy wieniec adwentowy – dar dla parafii; strażakom za wyczyszczenie rynien. Bóg zapłać
  1. Świece Caritas wigilijne dzieło pomocy dzieciom w cenie: małe po 6 PLN, duże po 13 PLN od przyszłej niedzieli do nabycia w kruchcie kościoła; proszę parafialny Zespól Caritas o sprzedaż świec; opłatki wigilijne do nabycia w biurze parafialnym po mszach świętych od poniedziałku.
  1. Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
  1. Bardzo proszę, aby sobotnie sprzątanie kościoła podjęli mieszkańcy Bródek.

x. Konrad Jędrzejczak
proboszcz