1. Zebranie wszystkich ministrantów w poniedziałek o godz. 17.00. Obecność obowiązkowa.
  1. Spotkanie biblijne z ks. Nawrotem będzie w poniedziałek 27 listopada o godz. 19.00 w salce na probostwie. Serdecznie zapraszam.
  1. Kalendarz cegiełki na Archiwum Archidiecezjalne w cenie 3 PLN oraz kalendarzy katolicki i informator archidiecezji poznańskiej w cenie 5 PLN do nabycia u ministrantów.
  1. Dziękuję za ofiary na kościół: z Niewierza; z Chraplewa. Bóg zapłać. Dziękują także za dary dla wzmocnienia ciała.
  1. W czwartek święto Św. Andrzeja Apostoła patrona naszej Parafii. Bardzo serdecznie zapraszam na wieczorną mszę. Natomiast Suma odpustowa będzie w Niedzielę 3 Grudnia na mszy o godz. 12.00, którą odprawi ks. Rafał Krakowiak proboszcz parafii w Kiekrzu. Bardzo proszę o przygotowanie służby liturgicznej, strażaków, sztandarów, feretronów. Procesja pójdzie tzw. Dłuższą drogą. Jak w latach ubiegłych proszę aby stragany odpustowe miały możliwość ustawiania na boisku szkolnym.
  1. W tym tygodni I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi od godz. 15.30, o godz. 16.30 msza święta.
  1. Objazd chorych w piątek, będzie to także spowiedź przed Bożym Narodzeniem: ks. Krystian: Bródki i Niewierz od godz. 9.00; Pakosław  od godz. 13.00;  proboszcz: Brody, Turowo, Zgierzynka  od godz. 9.00; Zygmuntowo i Chraplewo od godz. 13.00. Prosimy chorych zgłaszać w biurze parafialnym.
  1. Za tydzień I Niedziela Adwentu i początek nowego roku liturgicznego. Już dziś zapraszam wszystkich na roraty, które będą odprawiane od poniedziałku do piątku o godz. 18.30 a w soboty o godz. 8.00.

 x. Konrad Jędrzejczak
proboszcz