1. Wymienianki roczne za zmarłych przyjmujemy w Biurze parafialnym w godzinach urzędowania. Jednorazowe proszę wrzucać do skarbony w kościele. Za zmarłych modlimy się 15 minut przed mszą świętą. Przypominam, że do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny dla tych, którzy w czyśćcu oczekują pełni zbawienia. Należy nawiedzić cmentarz pomodlić się tam za zmarłych oraz wypełnić tzw. zwykłe warunki czyli: stan łaski uświęcającej, przyjęcie w tym dniu Komunii świętej, brak przywiązania do jakiegokolwiek grzechu i modlitwa w intencjach wyznaczonych przez ojca świętego.
  1. Zbiórka ministrantów w poniedziałek o godz. 17.30; kandydatów wraz z rodzicami w poniedziałek po wieczornej mszy w salce na probostwie.
  1. W czwartek święto poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
  1. Msza za zmarłych wspominanych w rocznych wymieniankach w piątek.
  1. Koncert patriotyczno-religijny w wykonaniu naszego zespołu muzycznego będzie w piątek po wieczornej mszy. Serdeczne zapraszamy, będzie można także złożyć dobrowolne ofiary na działalność naszego zespołu.
  1. W sobotę 11 listopada Święto Odzyskania Niepodległości. Msza za Ojczyzną o godz. 11.00. Po mszy modlitwy za poległych przy pomniku. Przypominam o wywieszeniu przed domem flagi państwowej. Wieczorna msza z niedzieli.
  1. Z racji Święta Niepodległości proszę o posprzątanie kościoła wyjątkowo w piątek.
  1. Dziękuję za ofiary na kościół: z Brodów, oraz za prace na rzecz parafii. Bóg zapłać.
  1. Przyjmujemy intencje na I kwartał 2018 roku.
  1. W przyszłą niedzielę Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym pod hasłem Ocalmy chrześcijan na Bliskim Wschodzie. Przed kościołem zbiórka do puszek na fundacje „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”

x. Konrad Jędrzejczak
proboszcz