1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na Caritas parafialną.
 1. Nabożeństwa czerwcowe w łączności z mszą świętą.
 1. Msza w intencji Róży Matek św. Elżbiety z Brodów w poniedziałek.
 1. Dzień Chorych w naszej parafii będzie w czwartek 21 czerwca. O godz. 15.00 będzie msza święta z udzieleniem sakramentu chorych. Sakrament ten mogą przyjąć także osoby starsze. Po mszy będzie spotkanie przy kawie i placku w Karmazynie. Juz dziś dziękuje wszystkim za przygotowanie placków i sali na to spotkanie.
 1. Uroczysta msza na zakończenie roku szkolnego będzie w piątek o godz. 8.30.
 1. Podobnie jak w ubiegłych latach 5 lipca z Opalenicy i 6 lipca z poznańskiej Katedry wyruszy pielgrzymka na Jasną Górę. Pielgrzymujemy w tym roku po raz 84-ty pod hasłem "Poznań. Chrystus i my". W ten sposób świętujemy 1050-tą rocznicę powstania naszej Archidiecezji oraz dziękujemy za niepodległość naszej Ojczyzny. Zapisy na pielgrzymkę już są możliwe:
  - online - https://ppp2018.pl/
  - osobiście - w par. pw. św. Marcina w Poznaniu 30.06 w godz. od 13:00 – 15:00. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa zwłaszcza młodzież po sakramencie bierzmowania
 1. W sobotę w Poznaniu Centralne uroczystości 1050 rocznicy powstania pierwszego biskupstwa na ziemiach Polski.
  13.30 – Procesja z obrazem Matki Bożej w Cudy Wielmożnej z fary do katedry; 14.00 – Posiłek przy katedrze; Wspólne świętowanie przy katedrze 15.00 – Czuwanie młodych 17.00 – Eucharystia jubileuszowa z udziałem Legata Papieskiego kard. Dominika Duki 19.00 – Koncert uwielbienia. Serdecznie zachęcamy do udziału w tych uroczystościach.
 1. Dziękuję za ofiary składana w miniona niedzielę. Bóg zapłać.
 1. W przyszłą niedzielę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Ks. Proboszcz z Lwówka zaprasza na festyn rodzinny. Szczegóły na plakacie w gablocie.

x. Konrad Jędrzejczak
proboszcz