• Poniedziałek godz. 16:30
    1. śp. Jan, Helena, Stanisław Drobnik, Stanisława, Ludwik Starkowscy, Marianna Wardecka, Irena Malich, Aleksandra Leopolska. O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie
    godz. 18:30
    1. śp. Andrzej Hoły (2 r. śm.), Aniela Hoły, Bernard i Janusz Hoły, zm. z rodz. o wieczne szczęście w Niebie
  • Wtorek godz. 17:30
    1. o wieczne szczęście w 10 r. śmierci śp. Irena Łęcka, Paweł Gruszewski, Józef Gumiński oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
    godz. 18:30
    1. w intencji matek z róży pw. M.B. Fatimskiej z Bródek z podziękowaniem za wysłuchane modlitwy otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, opiekę i błogosławieństwo Boże dla matek i ich rodzin oraz radość nieba dla matek zmarłych
  • Środa godz. 18:30
    1. o wieczne szczęście dla śp. Zofia, Ludwik, Stanisław Czekała, zm. z rodziny Czekała i Bujak, za zmarłą Zofię Bujak z ok. imienin
    2. śp. Helena (15 rocz. śm.) i Stefan Nasiadek, Cecylia, Stanisław Norek, Jan Lehmann i za dusze w czyśćcu cierpiące.
  • Czwartek godz. 9:00
    1. Msza św. dziękczynna z okazji 10 rocz. nadania im. J.P. II Zespołowi Szkoły i Przedszkola w Brodach
    godz. 18:30
    1. przez wstawiennictwo św. J.P.II z podziękowaniem Panu Bogu i Matce Najświętszej za przeżyte 87 lat Stefana z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Jubilata
    2. w intencji matek z róży pw. św. Zofii i św. Rity z Turowa z prośbą o zdrowie, opiekę i błogosławieństwo Boże dla matek i ich rodzin oraz radość nieba dla zmarłych
    3. przez wstawiennictwo św. J.P.II z prośbą do Pan Boga o zdrowie dla Stanisławy
    4. z podziękowaniem Bogu za 30 lat małżeństwa a za przyczyną N.M.P. i wstawiennictwem św. J.P. II prosząc o szczęśliwe rozwiązanie dla córki, zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie
  • Piątek godz. 17:30
    1. śp. Zbigniew, Wiktor Nieścierowicz, Urszula, Hieronim, Bogdan Banaś, Leonarda, Wiktor Kaczmarek, Janina Dankowska, Sylwester Walczak i dziadków z obu stron oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodz.
    godz. 18:30
    1. za zmarłych z rocznych wymienianek
  • Sobota godz.18:30
    1. śp. Marianna Toporek oraz za zmarłych z rodzin Porwichów i Bartkowiaków
    2. śp. Bernard Nowak z okazji imienin, Piotr i Jadwiga, Piotr Nowak, Albin i Helena Dach, Bronisław Karcz, Ireneusz Jóźwiak
  • Niedziela godz. 7:30
    • śp. Helena Żarna oraz za zmarłych z rodziny Żarnów i Bartkowiaków
    godz. 9:30
    • śp. Antonina, Andrzej Fabian, Wiktoria, Stefan Dziamscy i zm. z rodziny
    godz. 11:15
    • śp. Barbara Stachowiak – int. od całej rodziny Łuczaków z Chraplewa
    godz. 18:30
    • za Parafian