• Poniedziałek godz. 18:30
    1. za mieszkańców Niewierza
    2. do N.S.P.J. i Matki Najświętszej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie
  • Wtorek godz. 18:30
    1. w intencji mieszkańców Bródek
    2. śp. Elżbieta ( z ok. imien.), Gertruda, Franciszek Szmytke, Sebastian, Stanisław Błajet i zm. z rodziny
  • Środa godz. 18:30
    1. za mieszkańców Turowa
    2. śp. Jan Spychała – int. od Marysi Janas z rodziną
  • Czwartek godz. 18:30
    1. śp. Stanisław i zm. z rodziny. Z prośbą o dar zdrowie, opiekę Matki Najświętszej i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny
    2. o radość nieba dla śp. Wanda Konieczna (z ok. imien.), Marian Nykiel (z ok. Dnia Ojca), zm. dziadków z obu stron i wszystkich zmarłych z rodziny
  • Piątek godz. 8:00
    1. Msza św. na zakończenie roku szkolnego
    godz. 9:30
    1. o radość nieba dla śp. Wanda Janas i Wanda Pilc z okazji imienin, zm. z rodziny i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
    godz. 16:30
    1. śp. Andrzej Pustkowiak – int. od Kaczmarków i Nowaków z Bródek
    2. śp. Henryk Komin – int. od Marii Stachowiak oraz Zbyszka Stachowiaka z rodziną z Ponieca
    3. śp. Jacek Puk – int. od Michała z rodziną
    4. śp. Szymon Staśkiewicz – int. od Nowaków i Kowalów
    5. śp. Teresa i Edmund Jabłońscy – int. od rodziny Przybylskich
    6. śp. Kazimierz Pustkowiak – int. od szwagierki Stanisławy z mężem i od chrześniaczki Agnieszki z rodziną
    7. za zmarłych z rodzin Gonciarzy i Kowalów
    8. śp. Marian Kaczmarek – int. od sąsiadów Szubów
    9. śp. Jan Spychała – int. od teściów Kubiaków
    10. śp. Włodzimierz Jedwabny – int. od córki Jolanty z Przemkiem i Pauliną
    11. śp., Wiesław Orwat – int. od siostry Justyny z rodziną
    12. śp. Zofia, Franciszek Kęsy
    13. śp. Jan Czepczor – int. od rodziny Stroińskich
    14. śp. Łucja Walenczak – int. od brata z żoną i rodziną
    15. śp. Barbara Stachowiak – int. od kuzyna Tadeusza z rodziną
    godz. 18:30
    1. w intencji mieszkańców Zgierzynki
  • Sobota godz.16:00
    1. Msza św. ślubna Patrycji i Łukasza
    godz. 17:00
    1. Msza św. ślubna Natalii i Aleksandra
    godz. 18:30
    1. z okazji imienin śp. Janina Hała oraz za zm. Józefa, Stanisław, Władysław Fornalik, Wiktoria, Franciszek Wrembel, Joanna, Józef Hała, Krystyna Wawrzynkiewicz
  • Niedziela godz. 7:30
    1. śp. Anna, Małgorzata Majorek, zm. z rodz. Majorków, Szmytów, Włudarskich oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie
    godz. 9:30
    1. radość nieba dla śp. Jacek Targosz w 2 rocznicę śmierci
    godz. 11:15
    1. za Parafian
    godz. 18:30
    1. śp. Benigna, Jan, Ewa Marciniak, Marianna, Władysław Nowak, Nikodem Józefowski, Jan Batura i za zmarłych z rodziny